רפואה משלימה בבעיות פיזיות ונפשיות

שמי פליקס בקמן. אני מטפל ברפואה משלימה בבעיות שונות פיזיות ונפשיות בשילוב של מספר שיטות כגון: דיקור סיני, כוסות רוח מגנטיות , עיסוי, su jok, ועוד.

ולהל”ן מספר דוגמאות בהן טיפלתי והצלחתי לשפר את מצבם הבריאותי ואת איכות חייהם של המטופלים שפנו אלי.

ניתן ליצור קשר בטלפון 0509-337771 או בדוא”ל
fbekman@gmail.com

כאבי גב

אישה בת 45 הגיעה אלי (ליתר דיוק, הובאה אלי, מפאת אי יכולתה ללכת). היא סבלה מכאבי גב תחתון חזקים. סבלה היה רב. בכי רב וחוסר יכולת לשכב על המיטה. היא עברה טיפול בדיקור סיני בשילוב שיטות נוספות כגון: כוסות רוח מגנטיות , עיסוי, Moxa. מצבה השתפר מטיפול לטיפול וכבר לאחר חמישה טיפולים חלה הטבה משמעותית במצבה. לאחר סידרה של עשרה טיפולים בשילוב כל השיטות הנ”ל היא הבריאה באופן מלא ולאורך זמן.

כאבי ברכיים

אישה מבוגרת בת 84, אשר נזקקה לעזרת מקל הליכה באופן קבוע, פנתה לעזרה עקב כאבים עזים בברך ימין, אשר הציקו לה במשך זמן רב. זריקות שקבלה בברך מרופא אורטופד, לא הועילו לה.

הגברת טופלה בשיטת su jok תרפי. הטיפול ארך כחודשיים. כבר במהלך הטיפול ניכר שיפור רב במצבה של האישה. כיום, כשהיא בגיל 86, אין לה צורך במקל הליכה.

ניתן ליצור קשר בטלפון 0509-337771 או בדוא”ל
fbekman@gmail.com

paresis של עצב הפנים

גבר בן 60 פנה אלי בקשר ל – paresis של עצב הפנים הבא לידי ביטוי בחוסר יכולת לסגור את עין ימין, קושי בלעיסת מזון ואף פגיעה בחיתוך הדיבור עקב חוסר יכולת לשלוט על תנועת השפתיים והלחיים. בנוסף סבל האיש מתחושת חוסר טעם בפה. לאחר אשפוז של חמישה ימים בבית חולים, הוא שוחרר עם המלצה לטיפול על ידי מומחה בדיקור סיני. המטופל הגיע אלי לטיפולים בשיטת su jok עם שילוב של כוסות רוח מגנטיים. לאחר שלושה טיפולים מצבו השתפר ללא הכר וכמעט הבריא לחלוטין. לאחר שני טיפולים נוספים מצבו היה תקין לחלוטין ולאחר זמן מה חזר לחוש את הטעם בפיו.

מיגרנה חזקה ובעיות עור

בחורה בת 27 סבלה ממיגרנה חזקה ובעיות עור קשות. על עורה הופיעו מידי פעם פצעים שהיו נעלמים לאחר זמן מה ומשאירים סימנים על העור. בעיה זו הפריעה לה מגיל צעיר. במשך השנים היא השקיעה זמן רב וכסף בטיפולים מטיפולים שונים על מנת להפטר מבעיות אלו אך ללא הועיל. כשהגיעה המטופלת אלי טיפלתי בה חמישה עשר טיפולים בשיטת ה- su jok. לאחר מספר טיפולים נעלמו התקפי המיגרנה. לאחר הטיפול העשירי חל שיפור עצום במצב עורה. הוא נוקה לחלוטין. חלפו חודשיים מאז סדרת הטיפולים הראשונה ואין היא סובלת עוד מיגרנה. היא מועמדת לסדרת טיפולים נוספת לשם השלמת התהליך ולשימור מצבה. כמובן שהיא מדווחת על שיפור ניכר באיכות חייה.

ניתן ליצור קשר בטלפון 0509-337771 או בדוא”ל
fbekman@gmail.com

רמת שומנים גבוהה בדם

גבר בן 48 פנה אלי עקב אבחון של רמת שומנים גבוהה בדם. לפני שפנה אלי הוא ניסה שיטות טיפול שונות. דיאטות לא עזרו לא וגם לא לקיחת סטטינים. לקיחת סטטינים הופסקה עקב תופעות לוואי קשות לכדורים אלה. הוא עבר עשרה טיפולים במשך חודשיים. בתום טיפולים אלה, הוא ערך בדיקות דם נוספות שהראו שרמת הטריגליצרידים ירדה ב 50% וכן גם רמת הכולסטרול שירדה ב- 20% . לאחר הפסקה של חודשיים הוא שב לסדרת טיפולים משמרים ומחזקים.

דיכאון

אישה בת 60 סבלה במשך תקופה ארוכה מדיכאון. המחלה הייתה קשורה לאירועים שונים במשפחתה. טיפלתי בה בשיטות שונות במשך חצי שנה. בתקופה זו חל שיפור ניכר במצבה. היא לא נזקקה עוד לטיפול תרופתי וחשה בטוב.

בעיות עיניים

אישה בת 48 העובדת כפדיקוריסטית, קבלה דלקת עיניים חריפה. אחרי טיפול אנטיביוטי חלפה הדלקת אך איכות ראייתה נפגעה מאוד. רופא עיניים העריך כי תהליך שיקום הראייה יכול להמשך עד שנתיים. המשך עבודה במקצועה היה בלתי אפשרי. האישה הגיעה אלי לסדרה של חמישה טיפולים בשיטת ה su jok. לאחר שלושה טיפולים שוקמה ראייתה כמעט לרמה הנורמאלית ולאחר הטיפול החמישי היא דווחה שעכשיו היא רואה אפילו טוב מבעבר. עברה יותר משנה לאחר תום הטיפול והיא ראה היטב ומתפקדת באופן נורמאלי.

ליצור קשר

אני מתגורר בנשר בקרבת הטכניון. ניתן ליצור קשר בטלפון 0509-337771 או בדוא”ל
fbekman@gmail.com

Alternative Felix Healing treatment 3

Alternative Felix Healing treatment 3 Alternative Felix Healing treatment 2 Alternative Felix Healing diagnosis 3 Alternative Felix Healing treatment 1 Alternative Felix Healing diagnosis 2 Alternative Felix Healing diagnosis 1

Comments are disabled